دوشنبه , بهمن 30 1396

خرید سگ سیبرین هاسکی توله و بالغ اصیل در تمام رنگهای موجود این نژاد

خرید سگ سیبرین هاسکی توله

خرید سگ. خریدار سگ های نژاد سیبرین هاسکی توله و بلغ شما میباشیم در صورت تمایل به فروش توله و سگ های بالغ خود با ما تماس بگیرید.وعکس حیونهای خود را باتلگرام وبا شماره ۰۹۲۱۵۵۹۸۰۸۱ بفرستید.

خرید سگ سیبرین هاسکی توله.هاسکی از نژادهایی با جثه ی متوسط است فروش سگ خرید سگ  و جز نژادهای کاری است . در حرکاتش , سریع و چابک هست . فروش سگ خرید سگ بدنی چابک , پر مو , گوشهایی ایستاده و دم قلمو شکل خود را میراثی است که از سیبری و شمال به یادگار برده استیکی از خصوصیات ظاهری آنها , راه رفتن محکم و در ظاهر راحت و روان آنهاست . خرید سگ سیبرین هاسکی توله یکی از مهارت های اصلی آنها , کشیدن سورتمه و حمل بار با سرعت متوسط اما در مسافت های طولانی است .

فرم , شکل و ابعاد بدن هاسکی , منعکس کننده ی تعادلی بین قدرت سگ, خرید سگ سیبرین هاسکی توله سرعت و استقامت آنست . یک هاسکی خرید سگ نر هیکل درشتری نسبت به یک ماده دارد , اما این درشتی هیکل آن , سگ به هیچ عنوان از زیبایی آن کم نکرده است ,

خرید سگ سیبرین هاسکی

در عین حال ماده این نژاد با آنکه کمی از نژاد نر هاسکی هیکل کوچکتری دارد فروش سگ اما به هیچ عنوان نشانی از ضعیف بودن در عضلات , فرم و ساختار بدنی آن نمی بینید . ‪نر هاسکی قدی در حدود ۵۳ تا ۶۰ سانتی متر و وزنی در حدود ۲۰ تا ۲۷ کیلوگرم و ماده ی هاسکی قدی در حدود ۵۱ تا ۵۶ سانتی متر و وزنی در حدود ۱۶ تا ۲۳ کیلوگرم دارند .‬مهمترین ویژگی های سیبرین هاسکی , جثه و استخوان بندی متوسط , فروش سگ کت و پوششی ۲ لایه و مقاوم در مقابل سرمای شدید , گوش و دومی ایستاده و نگاهی که از گرگ به ارث برده است , هست .

هر گونه استخوان بندی درشت یا اضافه وزن , راه رفتن شل و ول و کت سگ خشن یا زبر از خصوصیات یک هاسکی خرید سگ اصیل و استاندارد نیست .با خرید از لرد پت تجربه داشتن حیوان اصیل و سالم خود را تجربه نمایید. فروش سگ خرید سگ

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

خرید سگ سیبرین هاسکی توله

همچنین ببینید

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند اصیل از مولدین وارداتی از بلاروس

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند  فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *