دوشنبه , بهمن 30 1396

فروش سگ توله هاسکی چشم آبی سفید مشکی گیشنیز دار کامل اخمو و سه تیکه

فروش سگ توله هاسکی چشم آبی

فروش سگ.فروش توله های سگ نژاد سیبرین هاسکی فوق العاده اصیل از پدر و مادر وارداتی از اوکراین ۴۰ روزه انگل زدایی شده و هیسکن خورده آماده تحویل میباشند. ارسال به کلیه شهرهای ایران مقدور میباشد.جهت سفارش با شماره ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ آقای اصغری تماس بگیرید.

سگی آرام و بازیگوش می باشد . فروش سگ توله هاسکی چشم آبی مشتاق و گاهی اوقات لجباز . به اعضای خانواده ای که در آن بزرگ می شودفروش سگ توله هاسکی چشم آبی  بسیار علاقه مند است .سگ باهوش ،سگ اجتماعی وسگ با محبت می باشد . خرید سگ  اگرچه انرژی زیادی خصوصاً در تولگی دارد اما سگ سر براه و مطیعی می باشد . رابطه خوبی با کودکان دارد .

بسیار کم پارس می کند ؛ بنابراین دیدبان خوبی نمی باشد . استعداد خوبی فروش سگ در آموختن دارد اما این کار را باید با صبر و حوصله انجام داد ، چراکه هاسکی می تواند گاهی اوقات لجباز شود . اگر بیکار بماند خیلی زود حوصله اش سر می رود .

فروش سگ توله هاسکی چشم آبی از تنهایی بیزار است بنابراین اگر ساعات زیادی را بیرون از خانه سپری می کنید حتماً یک جفت و هم بازی برای سگ خود پیدا کنید . به غذای کمتری نسبت به آنچه به نظرمی رسد نیاز دارد . اگر از سنین پایین اجتماعی شود با سایر حیوانات مشکلی ندارد .موطن این نژاد سیبری می باشد . در سال ۱۹۰۹ به آلاسکا برده شد .

فروش سگ توله هاسکی چشم آبی

فروش سگ  برای قرنهای متوالی از هاسکی بعنوان سگ سورتمه و چوپان استفاده می شد . فروش سگ توله هاسکی چشم آبی سگهای فوق العاده ای برای کار کردن در شرایط آب و هوایی سخت و سرد سیبری می باشند . هاسکی سگی است سبک وزن و پر استقامت . هنگامی که به آمریکا وارد شد بدلیل داشتن سرعت زیاد از او بعنوان سگ مسابقه استفاده می کردند . امروزه هاسکی یک دوست و همراه خوب برای افرادی است که این نژاد را به خوبی می شناسند .

دور تا دور سگتان به فاصله ی مناسب حفاظ نصب کنید. و یا از قلاده ای با زنجیر بسیار بلند استفاده کنید تا سگتان بتواند محوطه ی اطراف را دسترسی داشته باشد. اگر حفاظ دارید و سگ شما می تواند از روی آن بپرد , نرده هایی با زاویه ی ۴۵ درجه به طرف داخل بالای آن نصب کنید. اگر سگ شما با پنجه هایش خاک زیر حفاظ را کنار می زند تا فرار کند فروش سگ می توانید سنگ های بزرگی در زیر نرده ها قرار دهید تا نتواند آنها را جا به جا کند.

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ توله هاسکی چشم آبی

همچنین ببینید

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند اصیل از مولدین وارداتی از بلاروس

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند  فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *