دوشنبه , بهمن 30 1396

فروش سگ هاسکی سیبرین و مالاموت آلاسکای اصیل مولدین وارداتی از کشور بلا روس

فروش سگ هاسکی سیبرین

فروش سگ . فروش توله های سگ های نژاد سیبرین هاسکی و مالاموت الاسکای ۳۵روزه و ۴۳ روزه اصیل از مولدین مو بلند و مو کوتاه اصیل واکسینه و انگل زدایی شده آماده فروش میباشند. جهت سفارش خرید و ارسال به شهرستانها با شماره ۰۹۱۲۷۱۱۱۰۳۰ تماس بگیرین.فروش سگ هاسکی سیبرین .

بهترین حسش را زمانی دارد که همراه اعضای خانه در فعالیت هایی شرکت داشته باشد . بهترین نحوی که می تواند این حس را در آنها به مرحله عمل نزدیک کردخرید سگ  , آزاد گذاشتن آنها برای آمدن به داخل خانه و همچنین رفتن به حیاط است خرید سگ که این با گذاشتن درب مخصوص سگ اتفاق خواهد افتاد .

خرید سگ اگر گذاشتن درب مخصوص سگ امکان پذیر نیست , به هاسکی یاد دهید تا خودش بیرون رود و به داخل بیاید , توانایی هاسکی برای باز کردن در , بوسیله پایین کشیدن دستگیره ی در , از توانایی هایی است که در اولین بار , بیننده را به تعجب وا خواهد داشت .

خارج از خانه , حیاطی فنس کشیده شده برای یک هاسکی بسیار مناسب هست . فروش سگخرید سگ فنس می بایست محکم و حداقل ۱۸۰ سانتی متر ارتفاع داشته باشد . فروش سگ هاسکی سیبرین هاسکی به حفار بد نام نیز شهرت دارد ! این ایده ی نسبتا خوبی است که اگر امکان پذیر باشد , در جایی از حیاط ظرف و یا جایی شنی باشد که این علاقه ی هاسکی به کندن در آنجا محیا شده باشد .

فروش سگ هاسکی سیبرین

نباید به هاسکی اجازه داده شود تا در اطراف خانه و در مواقعی در حیاط آزاد باشد .فروش سگ خرید سگ هاسکی سیبرین .فروش سگ خرید سگ از آنجا که هاسکی سگ سیبری و شمال هست و برای آب و هوای سردسیر مناسب هست , می بایست در مناطق سردسیر نگه داری شود و به همین علت اگر در فصل هایی هوا کمی گرم می شود , در خانه ای که برای آنها ساخته می شود , می بایست امکانات خنک کننده و سایه بانی نیز گذاشته شود .

هاسکی را به علت کت و پوشش می تواند در هوای سردسیر مدت زمان طولانی ای را خارج از خانه بماند . نگه داری هاسکی در مناطق گرم سیر به هیچ عنوان توصیه نمی شود چون به معنای واقعی سگ اذیت خواهد شد .فروش سگ خرید سگ هاسکی سیبرین .فروش سگهاسکی سگی است که برای داخل آپارتمان نیز مناسب هست که بی شک این امر همانند نژادهای پر انرژی دیگر مستلزم داشتن فعالیت هایی در روز هست .

نباید فراموش کرد که میزان انرژی یک هاسکی قابل توجه هست و این انرژی اگر به درستی در طول روز استفاده نشود , باید منتظر اتفاق غیر قابل تصوری باشید . وطن او سیبری می باشد. در سال ۱۹۰۹ به آلاسکا برده شد. برای قرنهای متوالی از هاسکی بعنوان سگ سورتمه و چوپان استفاده می شد. سگهای فوق العاده ای برای کار کردن در شرایط آب و هوایی سخت و سرد سیبری می باشند. هاسکی سگی است سبک وزن و پر استقامت. هنگامی که به آمریکا وارد شد بدلیل داشتن سرعت زیاد از او بعنوان سگ مسابقه استفاده می کردند. امروزه هاسکی یک دوست و همراه خوب برای افرادی است که این نژاد را به خوبی می شناسند. فروش سگ خرید سگ 

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

فروش سگ هاسکی سیبرین

همچنین ببینید

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند اصیل از مولدین وارداتی از بلاروس

فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو بلند  فروش سگ سیبرین هاسکی توله های مو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *