چهارشنبه , شهریور 29 1396

میدان سگ هاچیکو درژاپن

میدان سگ هاچیکو درژاپن

“هاچیکو” نام میدانی در نزدیکی متروی توکیو است که در این میدان مجسمه سگی قرار دارد که شاید افراد غیر ژاپنی در خصوص داستان این سگ و شهرت آن در بین مردم ژاپن چیز چندانی ندانند.
به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران، هاچیکو سگی شناخته شده در بین مردم ژاپن است و بسیاری او را به خاطر وفاداری اش به صاحب خود مورد تقدیر و ستایش قرار داده و او را نمونه وفاداری در این کشور تلقی می کند.
هاچیکو نام سگی در دهه ۲۰ میلادی است که در آن زمان صاحبی بانام پروفسور هیدسابورو اوئنو که در دانشگاه توکیو تدریس می کرده ،داشته است.
هاچیکو هرروز با صاحب خود به سمت ایستگاه مترو می رفت و شبها هنگام بازگشت صاحبش به خانه به کنار ایستگاه مترو می آمد تا به همراه صاحبش به خانه برود.

اما در روزی صاحب این سگ در محل کارش در دانشگاه سکته قلبی کرده و جان خود را از دست می دهد و از آن پس این سگ روزانه به ایستگاه مترو می آمد تا منتظر بیرون آمدن صاحبش از ایستگاه باشد اما به دلیل مرگ صاحبش این اتفاق رخ نمی داد.

میدان سگ هاچیکو درژاپن

هاچیکو تا زمان مرگش و به مدت ۱۰ سال هرروز منتظر آمدن صاحبش به خانه بود و اطرافیان این سگ نیز با فهمیدن این موضوع از این حیوان به عنوان وفادارترین حیوان در این کشور یاد می کردند طوریکه در نهایت نام این سگ در این کشور به یک اسطوره وفاداری تبدیل شد.
در پی این شهرت تصمیم گرفته شد تا مجسمه این سگ در کنار درب همان ایستگاه مترو نصب شود تا یاد و خاطره این سگ وفادار همواره زنده بماند.

 به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران ،هاچیکو سگی شناخته شده در بین مردم ژاپن است و بسیاری او را به خاطر وفاداری اش به صاحب خود مودر تقدیر و ستایش قرار داده و او را نمونه وفاداری در این کشور تلقی می کند.هاچیکوی وفادار ژاپنی

تگهای مهم

 1. فروش سگ و پیشفروش توله های سگ
 2. فروش سگ
 3. خرید سگ
 4. خرید و فروش سگ
 5. ویژگی سگها
 6. سگهای شکاری
 7. سگهای خانگی
 8. سگهای نگهبان
 9. فروش توله سگ
 10. قیمت های استثنایی سگ
 11. پکیج های آموزشی
 12. تشخیص بیماری سگها
 13. آموزش تربیت سگها
 14. فروش مواد غذایی سگ
 15. اکسسوری سگ
 16. لوازم مورد نیاز سگ
 17. قلاده سگ
 18. خرید سگ لابرادور رتریور اصیل
 19. خرید سگ فروش سگ
 20. توله های سگ نژاد ساموید

کلمات کلیدی

میدان سگ هاچیکو درژاپن

درباره‌ی modir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *